13 maja 2016

Hand Made: Wiązane sandałki

Cześć kochani!
Dziś witam Was z moim małym DIY, te z Was, które interesują się modą, mogły pewnie już zauważyć nowy trend jakim są wiązane sandałki z pięknymi zawieszkami, kolorowymi pomponami i frędzelkami czyli chwostami. Mnie urzekły od samego początku gdy je ujrzałam. No może poza tymi pomponami, bo to jednak nie mój styl. Ale te zawieszki i chwosty. No cud, miód! Takie wakacyjne.
Od razu do mojej małej pracowitej główki wpadł pomysł wykonania samodzielnie takich sandałków. Nie lubię przepłacać za coś co mogę wykonać sama. Oczywiście moje sandałki są jak najbardziej mojego projektu, wykonane przeze mnie i jedyne w swoim rodzaju. No, póki, któraś z Was nie zapragnie też takich wykonać. 
Inspiracje:


Wykonanie ich jest banalnie proste.Wystarczy kupić zwykłe wiązane rzymianki, bądź pielgrzymianki jak kto woli. Ja swoje kupiłam u Górala na allegro za 20 zł, do tego jakie tylko zapragniemy zawieszki, pomponiki i chwosty. Ja kupiłam na stronie www.pasart.pl szybka przesyłka, a zawieszki cudowne. Mogę polecić ich sklep, bo ich przedmioty są naprawdę piękne. Wszystkie chwosty i zawieszki przyczepiamy do kółeczek następnie wsuwamy na rzemyki. Banalne prawda? A jakie piękne! Tak prezentują się moje cudeńka. Jak tylko któraś z Was też takie zrobi to chwalcie się zdjęciami. A już niedługo stylizacja z nimi prosto z Malty. Buziaki!